Auto w Pracy

Slideshow Image

EV Experience dzień kiedy można z bliska poznać elektromobilność.  Elektromobilność ciągle budzi obawy dużej części społeczeństwa. Ilość mitów, które powstały wokół nowej mobilności skutecznie powodują niechęć do tego rodzaju napędu. Najlepszą metodą by  nimi się rozprawić, jest poznanie samochodów elektrycznych. Taką możliwość, dzięki PSNM (Polskie Stowarzyszenie Nowej Mobilności)  mają uczestnicy EV Experience. Wystarczyło przyjechać na Tor Modlin.

Kilkadziesiąt pojazdów z napędem elektrycznym, hybrydowym lub wodorowym. Wszystkie do dyspozycji uczestników. Co więcej, to nie są muzealne obiekty, a samochody które można dotknąć, wsiąść do nich, a nawet sprawdzić jak jeżdżą. Właściwości trakcyjne takich samochodów to pierwszy punkt, którym zyskują nowych klientów. Nie ma co się dziwić, bo w tej dziedzinie mają do zaoferowania znacznie lepsze osiągi od porównywalnych aut w podobnym segmencie. Początek robiony, więc teraz można porozmawiać z fachowcami. W przeciwieństwie do wizyty w salonie, tu mamy możliwość konsultacji z ekspertami od całej infrastruktury związanej z elektromobilnością. Stacje ładowania, magazyny energii, karty flotowe, a nawet obsługa finansowa. To tylko część tego niezwykłego dnia.

W bonusie dostaniemy okazję do sprawdzenia naszych umiejętności na torze. Szczególnie polecam jazdę na płycie poślizgowej, warto korzystać  każdej okazji do podniesienia własnych umiejętności.     

Dariusz Pastor