Auto w Pracy

Slideshow Image

Nissan Qashqai  to jeden z najbardziej znanych modeli segmentu crossoverów. Atrakcyjny design w połączeniu z praktycznością samochodu sportowo-użytkowego o wymiarach, dynamice i kosztach eksploatacji hatchbacka, wyposażonego ponadto w liczne innowacyjne technologie – to główne atuty, dzięki którym Nissan Qashqai nieustannie cieszy się dużą popularnością na rynku. W ostatnich miesiącach zyskał na atrakcyjności dzięki nowej gamie benzynowych i wysokoprężnych jednostek napędowych oraz zupełnie nowemu systemowi multimedialnemu o znacznie poszerzonej funkcjonalności. Do gamy Nissana Qashqai trafiły nowe jednostki napędowe, zarówno benzynowe, jak i wysokoprężne oraz dwusprzęgłowa automatyczna skrzynia biegów DCT. Wśród ostatnich nowości w tym modelu jest także zaprojektowany od nowa multimedialny system NissanConnect, oparty na produktach renomowanej firmy TomTom, którego liczną listę funkcjonalności uzupełnia możliwość korzystania z aplikacji Apple CarPlay oraz Android Auto, a także ułatwiająca sprawne poruszanie się – szczególnie po mieście – opcja pozyskiwania bieżących informacji o ruchu drogowym.

Teraz Nissan oferuje ten model już od 698 zł brutto miesięcznie (RRSO=8,67%)*, a ponadto bezpłatnie można otrzymać rozszerzoną gwarancję do 5 lat.**

Z kolei najpopularniejsza wersja modelu Qashqai w Polsce, czyli N-Connecta z benzynową jednostką o pojemności 1,3 litra i mocy 140 KM, oferowana jest z ratą miesięczną 867 zł brutto (RRSO=8,67%)*. Qashqai N-Connecta wyróżnia się między innymi 18-calowymi felgami ze stopu metali lekkich, przyciemnianymi szybami tylnymi oraz relingami dachowymi. W standardzie oferuje także Pakiet Technologii, obejmujący m.in. adaptacyjne światła drogowe, system rozpoznawania znaków drogowych, system automatycznego hamulca awaryjnego, system ostrzegania o niezamierzonej zmianie pasa ruchu oraz przednie i tylne czujniki parkowania. Częścią pakietu jest również nowy system multimedialny NissanConnect.

16.05.2019