Auto w Pracy

Slideshow Image

Tegoroczna edycja Auto Nostalgia 2024 odbędzie się w  20-21 kwietnia na na terenie EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14. Ekspozycja zajmie 3 pawilony o łącznej powierzchni 12 tysięcy metrów kwadratowych. Zapowiada się prawdziwa uczta dla oczu i pełen przekrój historii motoryzacji. Swoją obecność potwierdziła m.in. Giełda Klasyków. Przywiezie takie perełki jak Salmson S4C Faux Cabriolet z 1933 roku, czy też urokliwy Austin A35 z 1958 roku.

Automobilklub Polski zaprezentuje amerykańską motoryzację, w tym klasyczny Cadillac, Buick Riviera i Chevrolet Chevy Van. Z kolei Sportivo Silesia zachwycać będzie Alfą Romeo Montreal z roku 1972, a także Alfa Romeo Giulia SS.

Kutowe klasyki z czasów PRL-u zaprezentuje m.in. Klub Miłośników Syren i Warszaw. Ciekawą ekspozycję przygotowuje też Muzeum Tamte Lata oraz Klub Miłośników Starych Ciągników i Maszyn Rolniczych "Traktor i Maszyna".

Auto Nostalgia jest miejscem gdzie można spotkać, polubić a nawet zakupić cząstkę historii motoryzacji. W trakcie targów można będzie zapoznać się z kilkudziesięcioma ofertami pojazdów wystawionych na sprzedaż, zarówno przez firmy jak i osoby prywatne.

Więcej informacji: https://autonostalgia.pl/